Spotkanie autorskie w GBP w Ziemięcicach

Utworzono dnia 26.11.2023

We wtorek 19 września 2023r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ziemięcicach uczniowie klas 1., 2. i 3. uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Panem Waldemarem Cichoniem, autorem znanej i  lubianej serii książek o kotku Cukierku. Pisarz opowiedział o swojej twórczości, a także odczytał fragment  książki. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań, zakupu książek z autografem oraz wykonania pamiątkowej fotografii. Spotkanie to odbyło się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, którego nasza szkoła jest beneficjentem. Przy okazji pobytu w Bibliotece dzieci mogły zapoznać się też z księgozbiorem przeznaczonym dla nich. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w spotkaniu z autorem lektury „Cukierku, ty łobuzie”.

Spotkanie z autorem

Zestaw książek autora Waldemara Cichonia