O szkole

Nasza szkoła mieści się w Czekanowie przy ulicy Szkolnej 26. Budynek jest piętrowy. Na parterze znajduje się zielona pracownia, pracownia chemiczno-fizyczna, sala lekcyjna klasy starszej, gabinet lekarski, mała sala gimnastyczna, pokój nauczycielski, toalety oraz  pracownia komputerowa HP MultiSeat z dostępem do Internetu, którą wygraliśmy w konkursie "20 lat HP w Polsce" .

Zielona pracownia

Niebieska pracownia

Na piętrze znajdują się klasy I-III, sale lekcyjne dwóch starszych klas, sekretariat, archiwum, biblioteka szkolna, jadalnia, gabinet dyrektora szkoły oraz toalety.

Korytarz dolny

Korytarze i klasy w naszej szkole są kolorowe, dlatego panuje tutaj przyjazna uczniom atmosfera. Nasi nauczyciele starają się poszerzać wiedzę uczniów oraz rozwijać ich zainteresowania, dlatego prowadzimy  zajęcia pozalekcyjne w formie kółek zainteresowań. Zajęcia te są nieobowiązkowe, uczęszczają na nie uczniowie, którzy nie tylko chcą się dobrze bawić, ale również zdobywać nowe doświadczenia w różnych dziedzinach wiedzy.