Gminny Konkurs Recytatorski „Baśnie Andersena”

Utworzono dnia 03.04.2024

3 kwietnia 2024 r. SP Czekanów wspólnie z biblioteką w Ziemięcicach zorganizowały 15 Gminny Konkurs Recytatorski „Baśnie Andersena” związany z rocznicą urodzin pisarza (2 kwietnia). Na wydarzenie artystyczne przybyli uczniowie i uczennice klas trzecich szkół podstawowych Gminy Zbrosławice i recytowali wybrane przez siebie fragmenty baśni Hansa Christiana Andersena. Występy artystów bardzo podobały się zebranej na sali publiczności. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone. Za udział w konkursie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Gratulujemy występującym artystom i dziękujemy nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczniów do konkursu recytatorskiego. Do zobaczenia za rok!